Новини


Интернет реклама УБС

Головна » Статті » Освіта » Шкільні свята

(сценарії новорічних ігор
новорічні ігри та конкурси
подарунки діда мороза
складаються три команди по 5-6 чоловік - мам, тат, дітей. їх завдання - ілюструвати розповідь ведучого.
«під новий рік дід мороз приносить в сім'ю подарунки. татові він подарував гребінець. нехай все правою рукою покажуть, як тато причісується. синові він подарував лижі. прошу вас, покажіть, як син йде на лижах, але не припиняйте причісування. (надалі кожен новий рух додається до попереднього.) мамі він подарував м'ясорубку - потрібно зобразити обертання м'ясорубки лівою рукою. дочці він подарував ляльку, яка плескає віями і говорить «мама». а бабусі він подарував китайського болванчики, який качає головою ».
призи отримують ті, хто зумів, не збившись, показати всі задані рухи.
з листком календаря
кожен учасник отримує листок перекидного календаря. дівчина - парне число, юнак - непарне. по ходу вечора власникам календарних листків пропонуються різноманітні завдання.
1. зібратися по місяцях.
2. зібратися по днях тижня.
3. скласти число 2007.
4. сформувати команду з 12 вівторків, середу, четвер і т. д. (число значення не має, але кожен
з 12 місяців має бути представлений).
5. знайти «вчорашній день» (наприклад, 25 вересня шукає 24 вересня і т. д.).
6. снігуронька або дід мороз (або просто - провідний) ведуть оповідання, в якому згадуються різні числа. володарі названих чисел повинні зробити крок вперед. наприклад: «рівне 2 години (той, у кого листок з цифрою 2, має вийти вперед) залишилося до тієї хвилини, коли годинник проб'є 12» (вперед виходить володар числа 12 або 1 і 2) і т. д.
7. вибрати пару. ця гра проводиться під час танців. перед початком кожного танцю ведучий називає будь-яке число від 35 до 55, і що грають повинні зі братися в пари таким чином, щоб сума чисел на листках їх календаря дорівнювала цього числа. припустимо, назвали число 37. значить пару складаючи ют грають, у яких листки календаря з числами 30 плюс 7, або 18 плюс 19, або 25 плюс 12 і т. д. у всіх випадках перемагає той, хто виконає завдання раніше за інших.
прикрась ялинку
роблять декілька іграшок з вати (яблучка, груші, рибки) з дротяними гачками і вудочку з таким же гачком. потрібно за допомогою вудочки повісити на ялинку всі іграшки, а потім тією ж вудочкою зняти їх. виграє той, хто зуміє зробити це за встановлений час, наприклад, за дві хвилини. ялинкою може служити укріплена на підставці ялинова сайт і навіть якась суха гілка з сучками.
в яких словах росте ялина
святкове гуляння розташовує до неголосним ігор за столом. і навіть на самому веселому і шумному святі місце таким іграм завжди знайдеться. мож-но, наприклад, пограти «в слова». по черзі пригадайте і назвіть слова, усередині яких «росте ялина». незважаючи на те що таких слів достатньо багато, грати в таку гру без підготовки не так-то просто, тому не вводите ніяких додаткових обмежень при називання слова (кількість складів, місце розташування «ялини» в слові і ін.) єдина умова - потрібно називати загальним імена іменники в початковій формі. той учасник, який не зможе запропонувати свій варіант слова (повторюватися, звичайно, не можна), вибуває з гри або віддає свій фант, який пізніше буде розіграний разом з іншими.
слова:
«метель»,
«карамель»,
«кисіль»,
«дельфин»,
«апельсин»,
«письменник»,
«водій»,
«дельта»,
«вчитель»,
«карусель»,
«попільничка»,
«меблі»,
«ущелина»,
«нероба»,
«капель»,
«портфель»,
«мілину»,
«мета»,
«панель»,
«рейок»,
«новосілля»,
«картопля»,
«млин»,
«пельмень»,
«понеділок» та ін
гра "танець з ялинкою"
для проведення гри необхідно подбати про реквізит - маленькій штучній ялинці (її можна замінити ялинової гілкою). на стільці в центрі залу сідає дівчина з ялинкою в руках. до неї одночасно підходять два молодих людини і кивком голови (поклоном) запрошують на танець. дівчина робить свій вибір, вручаючи перехідну ялинку одному з кавалерів, а з іншим йде до танцю. тепер на стільці в очікуванні запрошення сидить хлопець з ялинкою в руках. до нього підходять двоє дівчат, і він запрошує одну з них на танець, залишаючи новорічний талісман її подружці. за подібною схемою гра повторюється кілька разів, поки звучить музика. кількість танцюючих пар швидко збільшується.
гра "новорічні молекули"
ця гра хороша для танцювальної частини новорічного дозвілля, особливо якщо ваш новорічне свято багате гостями. щоб вони і не мріяли понудьгувати, відразу розвеселіть їх цією масовою грою. для цього ваш домашній розпорядник пропонує танцюючим виконувати різні команди. наприклад: «образ молекулу з трьох атомів (людей), спосіб з'єднання -" подлокоточний ". реакція пішла! »або« створіть молекулу з п'яти атомів, спосіб внутрімолекулярної зв'язку - "права рука - коліно правого (лівого) сусіда". реакція почалася! »природно, що утворення кожної нової молекули супроводжується загальною метушнею і сміхом. кожна нова молекула деякий час існує в просторі танцювальних рухів до перетворення в наступне з'єднання.
конкурс "найзагадковіший гість"
напишіть текст загадок на ажурному полотні паперових сніжинок. влаштуйте у себе удома справжній новорічний снігопад, впустивши сніжинки з якого-небудь підвищення. нехай кожен гість постарається на льоту зловити сніжинку і розгадати написану на ній загадку. самий спритний і ерудований учасник цього домашнього снігопаду буде удостоєний титулу «найзагадковіший гість».
гра "зимові слова"
проведіть змагання зі своїми домашніми і гостями по складанню родинних гнізд до «зимових» словами «сніг», «зима», «мороз». для цього всі учасники по черзі називають родичів «зимових» слів, заздалегідь повторюючи всі попередні.
наприклад, 1-й учасник: «сніг».
2-й: «сніг, сніжок».
3-й: «сніг, сніжок, сніжинки».
і т.д.
гравець, яким важко під рахунок ведучого «раз, два, три» назвати свій варіант слова, платить фант, повернення якого в кінці гри «відпрацьовується» виконанням веселих завдань.

це не сценарій та все ж необхідна складова будь якого новорічного свята
Категорія: Шкільні свята | Додав: Larisa (10.12.2013)
Переглядів: 849 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 54.92.160.119

Новинки

Логін:
Пароль:

Цікаво

Пошук

Друзі сайту

Виховуємо та навчаємо дошкільниківВлащенецька ЗОШ

Статистика

Яндекс.МетрикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС