Новини


Интернет реклама УБС

Головна » 2013 » Січень » 17 » звіт щодо використання коштів на комп'ютеризацію шкіл


12:47
звіт щодо використання коштів на комп'ютеризацію шкіл
Комітет з питань освіти ВР заслухав звіт щодо використання коштів на комп'ютеризацію шкіл

Комітет з питань науки і освіти Верховної Ради України заслухав звіт Рахункової палати України щодо результатів ефективності використання коштів державного бюджету на інформатизацію і комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів, а також розглянув низку інших питань.

Для розгляду звіту Рахункової палати України щодо результатів ефективності використання коштів державного бюджету на інформатизацію і комп'ютеризацію загальноосвітніх навчальних закладів у засіданні взяли участь В.Щегель – начальник відділу освіти, науки та інновацій Рахункової палати України, Є.Суліма – перший заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України та С.Серебрянський – перший заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

За результатами розгляду Комітет прийняв рішення надіслати звернення до Прем'єр-міністра України та Генеральної прокуратури України.

Голова Комітету Лілія Гриневич поінформувала членів Комітету про результати її зустрічі з Президентом Національної академії наук України, академіком НАН України Б.Патоном. Зокрема, членами Комітету було одностайно прийняте рішення щодо підтримки передачі Науково-дослідного інституту "Кримська астрофізична обсерваторія" у підпорядкування НАН України. Відповідне звернення голови Комітету надіслано Прем'єр-міністру України Миколі Азарову.

Окрім того, народні депутати ухвалили план роботи Комітету на період другої сесії сьомого скликання та затвердили положення про підкомітети, а також "Методичні рекомендації щодо процедури підготовки та проведення засідань Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти".
Переглядів: 688 | Додав Larisa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 34.203.28.212

Новинки

Логін:
Пароль:

Цікаво

Пошук

Друзі сайту

Виховуємо та навчаємо дошкільниківВлащенецька ЗОШ

Статистика

Яндекс.МетрикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС