Новини


Интернет реклама УБС

Головна » 2015 » Жовтень » 29 » Закону України «Про професійну освіту


21:04
Закону України «Про професійну освіту
0 27
кабмин

4 листопада 2015 року відбудеться розширене засідання Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти щодо обговорення проекту Закону України «Про професійну освіту» (реєстр. № 3231 від 06.10.2015 року). 

Проект передбачає концептуальне реформування цієї сфери. Створюється новий сегмент освіти, що об’єднає й оптимізує теперішні професійно-технічні навчальні заклади та професійно орієнтовані вищі навчальні заклади І – ІІ рівнів акредитації. Водночас усі зміни спрямовані на підвищення якості професійної освіти.

Прийняття цього закону дасть змогу:

– забезпечити оперативність прийняття управлінських рішень щодо професійної освіти та її фінансового забезпечення;

– забезпечити розвиток соціального партнерства, консолідацію зусиль центральних і місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, роботодавців, науковців і громадських об’єднань із метою забезпечення ринку праці кваліфікованими працівниками, збільшити обсяги фінансування та інвестицій;

– забезпечити умови для випереджувального розвитку професійної освіти, створення багатопрофільних, різнорівневих професійних навчальних закладів, що здійснюватимуть підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації спеціалістів і кваліфікованих робітників відповідно до потреб регіонального ринку праці та загальнодержавних потреб.

Засідання Комітету відбуватиметься з 14:30 до 18:00 у приміщеннях Комітетів Верховної ради України за адресою: вул. Грушевського, 18/2, к. 12.

 

Підхід до ЗМІ заплановано на 14:15.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у розширеному засіданні Комітету. Обов`язкова попередня акредитація за телефоном 0669191668 або за електронною адресою press.education21@gmail.com.

Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти

Переглядів: 414 | Додав Larisa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 54.92.160.119

Новинки

Логін:
Пароль:

Цікаво

Пошук

Друзі сайту

Виховуємо та навчаємо дошкільниківВлащенецька ЗОШ

Статистика

Яндекс.МетрикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС