Новини


Интернет реклама УБС

Головна » 2014 » Березень » 19 » Студенти допоможуть зібрати кошти для української армії


11:51
Студенти допоможуть зібрати кошти для української армії
Студенти допоможуть зібрати кошти для української армії

Студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (ЛНУ) оголосили про початок акції зі збору коштів для підтримки Української армії. У зверненні до співвітчизників молодь заявила про те, що в сформованій у країні ситуації кожен громадянин, здатний на фінансову допомогу, не повинен залишатися осторонь і взяти участь у студентській ініціативі. Текст звернення:

"Ми, студенти Луганського національного університету оголошуємо про початок акції зі збору коштів для підтримки української армії. У ситуації, що склалася в нашій країні, вважаємо почесним для кожного свідомого громадянина, здатного надати фінансову підтримку, зробити все, аби українські солдати не відчували браку коштів. Адже сьогодні не лише від доблесті та честі українських солдатів, не тільки від їхнього патріотизму, але й від того, наскільки матеріально забезпеченою буде наша армія, залежить чи зможемо ми протистояти іноземній агресії, чужинницькій інтервенції на територію України.

Ми закликаємо молодь по всій країні, в усіх регіонах, долучитися до нашої акції. Ми молоді, ми – майбутнє України, тож ми не маємо права стояти осторонь сьогодні, коли вирішується доля нашої держави, а отже, і наша доля! Від того, чи будемо ми сьогодні активними, від того, чи висловимо свою позицію, чи зможемо підтримати тих, хто захищає мир в Україні, залежить, чи будемо ми з вами, наші близькі й рідні, усі в Україні щасливими і вільними."

Асамблея студентського самоврядування ЛНУ, Профспілкова організація студентів ЛНУ.

При вході в кожен корпус Луганського національного університету імені Тараса Шевченка будуть розташовані скриньки для пожертвувань.
Переглядів: 410 | Додав Larisa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 54.92.160.119

Новинки

Логін:
Пароль:

Цікаво

Пошук

Друзі сайту

Виховуємо та навчаємо дошкільниківВлащенецька ЗОШ

Статистика

Яндекс.МетрикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС