Новини


Интернет реклама УБС

Головна » 2009 » Жовтень » 27 » Проект Положення про ліцензування освітньої діяльності


21:42
Проект Положення про ліцензування освітньої діяльності

МОН розробило проект Положення про ліцензування освітньої діяльності у сфері вищої освіти

Міністерство освіти і науки України розробило проект Положення про ліцензування освітньої діяльності у сфері вищої освіти. Це Положення розроблене з метою спрощення та удосконалення процедури ліцензування діяльності навчальних закладів із надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, підвищення відповідальності навчальних закладів за якість надання освітніх послуг, відзначає заступник міністра освіти Т.Фініков. 

Нове положення визначає перелік освітніх послуг у сфері вищої освіти, що підлягають ліцензуванню, встановлює чіткі терміни при проходженні процедури ліцензування, передбачає надання ширших повноважень Державній акредитаційній комісії як громадсько-державному органу з питань ліцензування у сфері вищої освіти. Проект положення також визначає порядок та підстави для анулювання ліцензії навчального закладу та встановлює відповідальність як навчальних закладів, так і працівників Державної акредитаційної комісії та Міністерства освіти і науки України за порушення законодавства при проведенні процедури ліцензування. 

Пропозиції та зауваження до проекту Положення про ліцензування освітньої діяльності у сфері вищої освіти просимо надсилати до 27 листопада поточного року у електронному або паперовому вигляді за адресою: Міністерство освіти і науки України, управління ліцензування, акредитації та нострифікації 01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, на електронну адресу управління ліцензування, акредитації та нострифікації (dlan@mon.gov.ua) та факси управління 246-38-04, 246-38-09, а також за адресою: Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва, 01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11, E-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Переглядів: 1263 | Додав Larisa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 54.234.228.185

Новинки

Логін:
Пароль:

Цікаво

Пошук

Друзі сайту

Виховуємо та навчаємо дошкільниківВлащенецька ЗОШ

Статистика

Яндекс.МетрикаОнлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС