Новини


Интернет реклама УБС

Головна » 2013 » Листопад » 30 » Полуниця при алергії


11:17
Полуниця при алергії
Полуниця допомагає при алергії

Екстракт полуниці має протиалергічну дію і може бути корисний при лікуванні шкірних алергічних реакцій, пишуть японські вчені в статті, опублікованій в Journal of Functional Foods.

Алергічні розлади, такі як астма й атопічний дерматит, являють собою надмірно сильну реакцію імунітету. Раніше вченим було відомо, що гіперчутливість імунної системи пов'язана з переважанням одного їх двох типів Т-хелперів (клітин-лімфоцитів, що запускають імунну відповідь організму). Т-хелпери другого типу (Th2) запускає синтез імуноглобуліну E (IgE), який грає критично важливу роль в гострих алергічних реакціях.

Раніше вченим було відомо, що полуниця має протизапальну, протиракову й антиоксидантну дію, однак механізм цих ефектів був неясний. Акіра Івамото (Akira Iwamoto) з університету Кюсю і його колеги вирішили з'ясувати, як полуниця протидіє алергії.

Вчені провели експеримент з культурою клітин периферичної людської крові. Екстракт полуниці, поміщений в чашки з культурою, сприяв тому, що виробництво Т-хелперів 2-го типу знизилося.

Автори статті також експериментували зі спеціально виведеними мишами, які страждали хворобою, аналогічною атопічного дерматиту у людей. Протягом 14 тижнів їм щодня вводили препарат, який містив 17 міліграмів екстракту полуниці. На 10-му тижні симптоми захворювання у мишей почали поступово зникати. Вчені збільшили дозу до 32 міліграмів, і до 14 тижня симптоми шкірних захворювань у всіх мишей зникли.

Івамото і його співавтори пояснили ефект тим, що в екстракті полуниці міститься пектин, який пригнічує виробництво імуноглобуліну, і тим самим знижує гіперчутливість імунної системи. Вчені відзначають, що їх дослідження відкриває шлях до створення протиалергічних продуктів на основі полуниці.
Переглядів: 414 | Додав Larisa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 54.92.160.119

Новинки

Логін:
Пароль:

Цікаво

Пошук

Друзі сайту

Виховуємо та навчаємо дошкільниківВлащенецька ЗОШ

Статистика

Яндекс.МетрикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС