Новини


Интернет реклама УБС

Головна » 2014 » Березень » 5 » Міністр освіти України пообіцяв спростити Умови прийому до ВНЗ


11:26
Міністр освіти України пообіцяв спростити Умови прийому до ВНЗ
Міністр освіти України пообіцяв спростити Умови прийому до ВНЗ

4 березня 2014 року відбулася прес-конференція нового керівництва Міністерства освіти і науки України на тему: "Нові кроки в освітній політиці України". У ній взяли участь Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, перший заступник міністра Інна Совсун, заступник міністра Павло Полянський.

"Міністерство освіти і науки переходить від щоденного контролювання роботи навчальних закладів до того, що ми допомагатимемо нашим закладам освіти займатися власне якістю. Тобто у центрі нашої уваги – якість. Якість навчання, якість викладання та якість наукових досліджень. Завдання міністерства – сприяти досягненню нашими навчальними закладами найвищої якості, а не щодня їх контролювати", – зазначив Сергій Квіт.

Серед першочергових кроків міністр назвав прийняття нового Закону України "Про вищу освіту" та рамкового широкого Закону України "Про освіту". Він також повідомив, що спрощуватимуться й уточнюватимуться Умови прийому до вищих навчальних закладів.

За його словами, Державна інспекція навчальних закладів не матиме репресивних функцій. "Це я хочу ствердно сказати. На жаль вона такі функції мала", – зазначив він.

Стосовно завершення навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах Сергій Квіт повідомив, що абсолютно однозначно не будуть нав’язуватися ніякі додаткові платні послуги: "Не треба буде купувати ніякі додаткові щоденники, книжки і таке інше. Державна підсумкова атестація буде пом’якшена для дітей, адже це важкий нервовий рік. Це вимога тієї ситуації, в якій ми знаходимося. Будуть також зняті заборони на використання підручників, які друкувалися в попередні роки. Буде загальна лібералізація".

Основна увага приділятиметься зовнішньому незалежному оцінюванню: "Для того, щоб воно відбулося належним чином потрібні кошти. Це питання завтра розглядатиметься на Уряді".
Переглядів: 401 | Додав Larisa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 54.92.160.119

Новинки

Логін:
Пароль:

Цікаво

Пошук

Друзі сайту

Виховуємо та навчаємо дошкільниківВлащенецька ЗОШ

Статистика

Яндекс.МетрикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС