Новини


Интернет реклама УБС

Головна » 2013 » Лютий » 26 » Лікування стовбуровими клітинами


22:21
Лікування стовбуровими клітинами
В Україні вперше в СНД офіційно зареєстровано 3 методи
Міністерство охорони здоров'я України офіційно затвердило методики лікування стовбуровими клітинами панкреонекрозу, ішемії кінцівок і травм та опіків. Державну реєстрацію клітинно-тканинних технологій українські науковці отримали першими в країнах СНД. Про це поінформував головний лікар Інституту клітинної терапії доктор медичних наук Юрій Гладких на прес-конференції 26 лютого 2013 року.

"Вперше на території країн СНД офіційно дозволено використовувати препарати стовбурових клітин. До цього протоколів використання стовбурових клітин не існувало. Ми першими сьогодні серед країн СНД отримали дозвіл на лікування трьох захворювань. Тобто це офіційне визнання тих подій, які ми напрацьовували протягом багатьох років", – сказав Гладких.

У свою чергу директор Координаційного центру трансплантації органів, тканин і клітин МОЗ України, доктор медичних наук Руслан Салютін розповів, що протягом п'яти років Інститут клітинної терапії разом з Національною медичною академією післядипломної освіти ім. Шупика і Національним інститутом хірургії і трансплантології ім. Шалімова проводив клінічні випробування препаратів стовбурових клітин пуповинної крові для лікування панкреонекрозу і критичної ішемії кінцівок. Водночас науковці Інституту невідкладної і відновлювальної хірургії ім. Гусака НАМНУ завершили п'ятирічні клінічні випробування методів лікування із застосуванням стовбурових клітин трофічних виразок покривних тканин і опікових травм. Результати, досягнуті українськими вченими, дають змогу говорити про високу ефективність нових методів, зазначив Салютін.

"Україна залишається серед лідерів з вивчення і, що головне, з легітимного використання стовбурових клітин у клінічній практиці. Ми маємо повне право заявити про перспективність клінічного використання клітинно-тканинних трансплантантів", – наголосив учений.
Переглядів: 729 | Додав Larisa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 34.203.28.212

Новинки

Логін:
Пароль:

Цікаво

Пошук

Друзі сайту

Виховуємо та навчаємо дошкільниківВлащенецька ЗОШ

Статистика

Яндекс.МетрикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС