Новини


Интернет реклама УБС

Головна » 2014 » Лютий » 21 » Інтелігенція України закликає владу припинити терор


12:29
Інтелігенція України закликає владу припинити терор
Інтелігенція України закликає владу припинити терор

Освітяни та науковці України закликають владу припинити терор у країні та прийняти вимоги людей на майданах. Про це йдеться у зверненні науково-педагогічної громади України, яке є у розпорядженні ІА ZIK.

Подаємо текст звернення повністю:

"Ми, освітяни і науковці України, не можемо стояти осторонь у надзвичайно складний для нашої Вітчизни час, коли гинуть люди і проливається кров, коли у протистоянні з цинізмом, жорстокістю і розгулом криміналу найвищою платою стає людське життя.

Глибоко сумуємо разом з мільйонами українців і висловлюємо співчуття сім’ям і рідним загиблих.

Інтелігенція завжди була і донедавна залишалася найбільш терплячою, толерантною частиною суспільства. Ми терпіли роками байдуже ставлення держави до нас, жалюгідний стан освіти і науки. Та все має свою незворотну межу. Останні події, жахливі, жорстокі, нелюдські, переповнили чашу нашого терпіння.

З перших днів ми на боці свого народу, своїх студентів і в лавах українців, які цілком законно відстоюють своє право на вільне й гідне життя, своє право жити у країні, де закон у житті (а не на папері) один для всіх. Як викладачі, науковці ми усвідомлюємо свою особливу місію, бо сьогодні, мабуть, як ніколи відповідальні за формування інтелектуального й морально чистого генофонду нації.

Ми категорично засуджуємо політичне лукавство, беззаконня, тотальну корупцію, насилля, злочинну вседозволеність, які змусили людей вийти на Майдан і призвели до численних смертей і каліцтв. Як педагоги, ми глибоко переконані, що держава – це інституція, яка повинна гарантувати кожному з нас права і свободи, а не демонструвати вибірковість права.

Ми підтримуємо право кожного українця на гідність і волевиявлення, честь і свободу. Ми відстоювали й відстоюватимемо законне право кожної людини на достойне життя, право на боротьбу за майбутнє України, за утвердження в ній загальнолюдських, національних, родинних і особистих цінностей.

Ми закликаємо владу припинити терор у країні та прийняти вимоги людей, які знаходяться на майданах".

Під документом підписались викладачі Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Кіровоградського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського та інших ВНЗ.
Переглядів: 335 | Додав Larisa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 54.92.160.119

Новинки

Логін:
Пароль:

Цікаво

Пошук

Друзі сайту

Виховуємо та навчаємо дошкільниківВлащенецька ЗОШ

Статистика

Яндекс.МетрикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС