Новини


Интернет реклама УБС

Головна » 2009 » Жовтень » 25 » Допомога студентам з дітьми


10:04
Допомога студентам з дітьми
Студентам з дітьми повернуть до 50% кредиту на освіту

З 21 жовтня поточного року позичальники, що взяли цільові пільгові державні кредити для отримання вищої освіти, звільнятимуться від сплати відсотків по кредиту, якщо вони мають одну дитину. Про це сказано в постанові Кабінету Міністрів України №1111 "Про доповнення Порядку надання цільових пільгових державних кредитів для отримання вищої освіти". 

Згідно документу, позичальникам, які мають двох дітей, держава погашатиме 25% сум зобов'язань по кредиту, а батькам трьох дітей - 50% вказаної суми. 

Крім того, в разі народження дитини під час погашення кредиту, позичальник звільняється від сплати відсотків по кредиту з дня народження першої дитини. З дня народження другої дитини за рахунок держбюджету буде погашено 25% сум зобов'язань, з дати народження третьої дитини - 50%. 

В той же час, щороку на момент оплати суми зобов'язань і відсотків по кредиту позичальник повинен подавати до ВНЗ довідку про склад сім'ї, завірену копію свідоцтва про народження дитини і пред'явити паспорт. 

Нагадаємо, раніше Міністр України у справах сім'ї, молоді і спорту Юрій Павленко відзначив, що отримання освіти часто стає проблемою серед молоді через брак грошей, потрібних на навчання. За словами Міністра у справах сім'ї, молоді і спорту, ця проблема вирішується, в першу чергу, шляхом впровадження пільг.

Переглядів: 1003 | Додав Larisa | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Info


Вітаю Вас Гість
Для більших можливостей просимо
Зареєструватися
IP адрес : 54.234.228.185

Новинки

Логін:
Пароль:

Цікаво

Пошук

Друзі сайту

Виховуємо та навчаємо дошкільниківВлащенецька ЗОШ

Статистика

Яндекс.МетрикаОнлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС